top of page
Kim jesteśmy?

Brevito Sp. z o. o. jest spółką należącą do Heuts Onroerend Goed oraz Guido Vreuls. Obaj założyciele, Lars Heuts i Guido Vreuls, mogą pochwalić się dużym doświadczeniem biznesowym.

Lars jest byłym właścicielem holenderskiej firmy  Heuts Automaterialen, a w tej chwili menedżerem ds. zaopatrzenia w Sator Holding B.V.

Guido Vreuls działa w branży sportowej już ponad 20 lat. Jako prezes pierwszoligowego klubu Odra Opole,  menedżer zespołu łyżwiarstwa szybkiego OTTO TEAM, sponsor złotego medalisty olimpijskiego Zbigniewa Bródki i wicemistrzyni świata w short tracku Natalii Maliszewskiej, poznał świat sportu od wewnątrz.

Nasze logo
Doświadczenia

W ostatnich latach właścicielom Brevito udało się zdobyć duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży spersonalizowanej odzieży sportowej. W kwietniu 2019 roku uruchomiono własny zakład produkcyjny na terenie firmy tekstylnej Ahlers w Opolu. Do działu szycia udało nam się zatrudnić personel z 26-letnim stażem w szwalni dla paryskiego domu mody Pierre Cardin. Mamy wszystko razem, więc ponad 100 lat doświadczenia w szyciu odzieży.

W pierwszym roku produkcyjnym Brevito udało nam się sprzedać i wyprodukować ponad 20000, - sztuk odzieży sportowej, w tym koszule , spodenki i legginsy,

Personalizacja

Brevito specjalizuje się w produkcji personalizowanej odzieży sportowej, opartej na technice sublimacji. Cały proces produkcji ma miejsce w naszej siedzibie na terenie Domu Expo w Opolu. Projektowanie graficzne, drukowanie, obsługa kalandra, cięcie laserowe i szycie- wszystko to dzieje się w Opolu przy wielkim zaangażowaniu pracowników Brevito.

W naszej produkcji używamy tylko materiałów produkowanych w Europie, co gwarantuje wysoką jakość produktów finalnych.

Limburg-Polen origineel.jpg

Logo Brevito symbolizuje współpracę Orła Polskiego z Lwem Limburskim. To połączenie mocnych stron oznacza to, czym jest Brevito: „ciężko pracujący zespół z osobistym podejściem”.
Logo zostało zaprojektowane w oparciu o pomysł Guido Vreulsa przez słynnego belgijskiego rysownika
Tom Goovaerts. 

bottom of page